Інвестиційна група Concorde Capital готується до запуску нового мобільного застосунку "Статок", який стане інвестиційним маркетплейсом для широкого кола інвесторів. Ця ініціатива має на меті залучити значні локальні ресурси, як доларові, так і гривневі, для розвитку української економіки.
Про це пише Інтерфакс-Україна, посилаючись на заяву засновника і CEO групи Ігоря Мазепи на форумі Forbes Money.
За його словами, "Статок" буде платформою, що зводитиме компанії, які потребують капіталу, з інвесторами різного класу, готовими вкладати кошти залежно від профілю ризику, очікувань та термінів.
Інвестиційний потенціал України
Ігор Мазепа переконаний, що в Україні існує величезний місцевий фінансовий ресурс. У підтвердження цієї думки, він навів приклад з мільярдними інвестиціями у Карпати.
"Це гроші, які інвестуються локально. І ми в Concorde хочемо залучити ці гроші, щоб ми разом могли за ці кошти розвивати країну", – зазначив інвестбанкір.
Додамо, що у листопаді 2023 року інвестиційна компанія Concorde Capital запустила аграрну онлайн платформу KupiPai, яка об'єднує власників паїв, інвесторів та агрохолдинги. Особливістю сервісу є забезпечення "під ключ" юридичного та консалтингового супроводу угод купівлі-продажу.
Також того року інвестгрупа пропонувала приватним інвесторам можливість вкладати кошти в інфраструктуру заміського комплексу SHELEST під фіксовану доларову ставку 8,5% річних. Цей туристичний комплекс щорічно приймає понад 50 000 гостей й за 5 років він став одним із кращих заміських готелів Києва та області.
Досвід Concorde Capital
Інвестиційна група Concorde Capital має значний досвід у залученні капіталу для українських компаній. Компанія надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг на вітчизняному та міжнародних ринках. Через різні фінансові інструменти Concorde Capital вже залучила понад 3 млрд доларів для українських компаній у таких сферах, як металургія, автомобілебудування, нерухомість, енергетика, а також хімічний, нафтогазовий, сільськогосподарський та фармацевтичний сектори.
За час свого існування Concorde Capital залучив понад 4 млрд доларів для розвитку бізнесу. Портфель групи складають потужні українські компанії різних сфер економіки: Добробут, Епіцентр, Рудь, ТАС, AmberTrade, Кривий Ріг Цемент, Make Up тощо. Також група інвестує в Острозьку Академію задля підтримки й розвитку науковців України.
