Мережа супермаркетів "АТБ" оголосила про надходження колекційних альманахів, присвячених всесвіту української гри S.T.A.L.K.E.R. 2, у вільний продаж. Крім того, ритейлер пішов назустріч покупцям та подовжив дію популярної промоакції на тематичні картки до кінця літа.
Про це повідомила пресслужба компанії.
Альманах на полицях замість передзамовлень
Як зазначається на офіційній сторінці компанії, придбати друковане видання тепер можна безпосередньо у супермаркетах без жодного попереднього бронювання за ціною 399 гривень. До цього ритейлер реалізовував додатковий тираж виключно через систему передзамовлень на власному сайті. Ті ж клієнти, які встигли оформити заявку раніше, зможуть забрати свої примірники протягом усього серпня.
"Пропустили передзамовлення або не встигли забронювати свій примірник? Зона дає другий шанс! Якщо мріяли поповнити свою колекцію цим виданням, просто заходьте в магазин АТБ і забирайте свій хабар", – йдеться в оригінальному повідомленні компанії.
Картки до кінця літа та колекційний ажіотаж
Разом із поверненням альманахів організатори подовжили можливість придбати колекційні картки зі знижкою. Як зазначається на сайті компанії, акція триватиме до кінця літа, проте покупців попереджають: доступність товару залежатиме від його фактичної наявності у конкретних магазинах мережі.

Нагадаємо, що масштабна колаборація "АТБ" та розробників франшизи S.T.A.L.K.E.R. передбачає збір тематичних карток, які видаються за виконання певних умов – наприклад, за фіксовану суму в чеку або купівлю спеціальних товарів-партнерів. Ця маркетингова ініціатива викликала неабиякий ажіотаж серед українців, а рідкісні картки швидко стали предметом колекціонування та навіть активного перепродажу на маркетплейсах.

Як повідомляло видання Abiznes раніше, компанія GSC Game World у серпні 2026 року презентує перше велике доповнення до S.T.A.L.K.E.R. 2, яке отримало назву "Цвіт надії".
